ForYou
Salut!!!!!!!!!!
Echipa ForYou cauta Membri cu experienta si de Incaredere v-a asteptam pe toti!!!!!

Bine v-am gasit pe forumul For You.

Bine ati venit in Comunitatea For You Forum!!!!!

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

~~ Regulament pt. useri ~~

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 ~~ Regulament pt. useri ~~ la data de Dum Iul 04, 2010 6:35 am

XcRi$$X

Administrator
Administrator
1 : Userii au voie doar cu un singur cont .

2. : Off-topicul* (adica postarea mesajelor ce nu au legatura cu subiectul) nu e tolerat .
* nu este permisa postarea de continuturi care nu corespund cu tema topicului sau sectiunea

3. : Dublu-postul* nu e tolerat .
* prin dublu post se intelege postare a 2-a mesaje total diferite unul dp. celalalt
* se accepta mesajele care corecteaza mesajul de mai sus sau continua acel mesaj

4. : Limbajul inadecvat nu e tolerat . Nu suntem pe messenger sau nu scriem sms-uri .

5. : Nu se accepta cuvintele de genul `ma` , `ba` , `fa` , `bah` , `fah` .. si restul .
6. : Limbajul obscent este interzis si se vor lua masuri drastice in caz ca se incalca aceasta regula !

7. : Avatarele cu , continut vulgar sau sexual nu sunt tolerate .

8. : Topicurile cu sondaje de gen : Eu ca moderator / helper (autopropunere) NU SUNT TOLERATE si ca atare veti fi exclus dp. forum. Doar in cazul in care veti avea acordul MEU sau al altui ADMINISTRATOR veti putea face un topic de gen.

9. : Post Huntul (adica postarea mesajelor de gen " ", doar pentru +1 mesaj) nu este tolerat.

10. : Abuzul de emoticon-uri (smilies-uri) nu e tolerat .
* Smilies-uri maxime pe mesaj : 15

11. : Postarea de hackuri este strict interzisa !

12. : Nerespectarea regulilor de mai sus duce la excluderea dvs. dp. acest forum !

13. Sa pun Warn deci cine va incalca aceste regului va primi warn .. cine ajunge la 100% warn contul va fi suspendat sau chiar banat Razz multumim ..Razz

______________________________________________________________For You Singnature___________________________________________________

http://foryou.roflforum.net

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum