ForYou
Salut!!!!!!!!!!
Echipa ForYou cauta Membri cu experienta si de Incaredere v-a asteptam pe toti!!!!!

Bine v-am gasit pe forumul For You.

Bine ati venit in Comunitatea For You Forum!!!!!

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Transformers (2007)

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Transformers (2007) la data de Vin Apr 30, 2010 10:15 am

XcRi$$X

Administrator
Administrator
Gen:
Fantastic

Actori: Shia LaBeouf, Megan Fox, Josh Duhamel,Tyrese Gibson, Rachael Taylor

Poate ca nu trebuia sa scriu tocmai eu despre “Transformers”, filmul fiind unul dintre preferatele mele, dar daca nimeni nu s-a oferit m-am sacrificat eu . Am auzit despre productia asta doar doua genuri de pareri de la oameni: ori nu le-a placut deloc, ori filmul le-a placut foarte mult.In primul rand trebuie sa-ti placa genul. Daca nu-ti plac filmele cu supereroi sau cele fantastice atunci nu prea esti in masura sa-l critici. In 2007 a iesit in primele 3 ca preferinte cinematografice, iar Trasnformers 2 este unul dintre cele mai asteptate continuari.

Mai tineti minte Power Rangers sau jucariile ce le aveam cand eram mici (cei care aveam) pe care le transformam din masini in roboti sau din tancuri in roboti? Ceva asemanator se intampla si in filmul asta, dar in zilele noastre. Intre un licean pampalau si superba Megan Fox (cunoscuta dupa rolul din filmul asta) apare si duelul unei alte lumi, cea a masinilor. Batalia masinilor are ca scop protejarea oamenilor si gasirea Cubului, un obiect ce detinea energia necesara pentru a detine puterea. Si toate acestea se intampla intr-o atmosfera de comedie deoarece apar multe faze in care ori robotii sunt amuzanti, ori pampalaul este subiectul unor scene jenante.Aveti filme la care v-ati fi uitat inca odata chiar imediat dupa terminarea lor? La mine acesta este unul din ele. A.. sa nu uit, pasionatii de masini vor fi incantati de masina pustiului (nu cu infatisarea de la inceput). Copiii? Vor fi incantati de roboti. Fetele? De liceanul pampalau. Iar baietii? De vulpita (Fox).

Vizionati trailer:

______________________________________________________________For You Singnature___________________________________________________

http://foryou.roflforum.net

2 film cool la data de Mier Noi 16, 2011 1:43 am

thismetin23

NouVenit
NouVenit
imi place filmu,e cool Mad Mad Mad Mad Mad =)) =)) =)) =)) =)) lol! lol! lol! lol! lol! lol! =)) =)) =)) =)) j j j j j j j j jhk jhk jhk jhk jhk jhk jhk jkl jkl jkl jkl jkl jkl

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum